Fragment książki

On: comment Comment: 0 favorite Hit: 233

Każdy rozdział książki pt.: "Zmieniając Siebie - Zmieniasz Świat" składa się z dwóch części. Pierwsza część jest poradnikiem rozwoju osobistego. Poniżej przytaczam fragment części drugiej zawierającą osobistą historię.

Fragment:

"Na zakończenie pobytu zostałem zaproszony przez lekarkę prowadzącą, panią Joannę, do osobnego pomieszczenia. Chciała jeszcze raz mnie przebadać, obejrzeć dokładnie moje ciało oraz objaśnić mi czekające mnie objawy choroby. Gdy rozebrałem się do bielizny, pani doktor w dalszym ciągu miała wątpliwości dotyczące postawionej diagnozy. Mój obraz kliniczny dawał jej dużo do myślenia. Zwróciła szczególną uwagę na stan mięśni przy obojczykach - nie pasowało jej to, że mięśnie w tym miejscu zanikają. Twierdziła, że nie jest to typowy objaw miopatii. Następnie zaproponowała mi, abym usiadł na kozetce, po czym zaczęła mówić. Objaśniła mi jak będzie przebiegał progres mojej choroby. Stwierdziła, że z biegiem czasu moje fizyczne możliwości będą w dalszym ciągu się pogarszały. W późniejszym etapie choroby nie będę potrafił obrócić się samodzielnie na łóżku, jak również nie będę mógł z niego zejść czy na niego wejść. Będę potrzebował pomocy przy jedzeniu, ubieraniu się oraz przemieszczaniu się… To nie był,dla mnie, dobry dzień. ..."

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zrestartuj hasło