E-BOOK ZMIENIAJĄC SIEBIE - ZMIENIASZ ŚWIAT

27,90 zł

Brutto

Książka jest podzielona na dwie części, stanowiące zaplanowaną spójność. Opowieść jest połączeniem elementów poradnikowych z elementami biograficznymi.

Ilość
 

Regulamin, zasady dostawy, płatności

Pierwsza część każdego rozdziału książki pełni rolę poradnikową z zakresu rozwoju osobistego. Są w niej zawarte metody i narzędzia, które będą miały duży wpływ na jakość twojego życia, jeśli tylko będziesz chciał je zastosować. Uświadomisz sobie dzięki nim, mam nadzieję, że to, co ci się zdarza w życiu, nie jest dziełem przypadku. Dostrzeżesz również, jaki wpływ na twoją ewolucję mają podejmowane przez ciebie decyzje, i jak wielki masz potencjał w tworzeniu swojego życia. I ostatecznie uzmysłowisz sobie, że wystarczy przeorientować myśli, zacząć kierować się intuicją, zmienić swoje nawyki oraz działanie, aby móc spełniać marzenia.

Druga część rozdziału to osobiste relacje z sytuacji, które wydarzyły się w moim życiu. Gdy zacząłem spisywać moje refleksje, nie zdawałem sobie sprawy, jak wielkim doświadczeniem jest dla mnie to, czego doznawałem przez tyle lat. Podczas pisania z czasem odtwarzałem i przypominałem sobie kolejne historie, które postanowiłem zamieścić, gdyż uznałem, że będą ciekawym i dopełniającym elementem napisanej przeze mnie opowieści.

Opisane historie pokażą ci chwile z mojego dzieciństwa. Poznasz moje dawne przekonania, kompleksy oraz decyzje, jakie wówczas podejmowałem. Powiem ci, jakich doznałem niepowodzeń, a jakich zwycięstw. Przedstawię ci osoby, dzięki którym zyskałem ważne życiowe doświadczenia oraz zrozumiałem, jakie wartości w życiu ostatecznie są najważniejsze. Dowiesz się także, że moja choroba złamała mnie na tyle, na ile jej pozwoliłem, pogrążywszy się w ciemnościach własnego umysłu. Jednak w efekcie powstałem z kolan, „poskładałem się”, stając się silniejszą i pewniejszą siebie osobą.

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zrestartuj hasło